Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Coursing

Coursing...

Během podzimu 2006 Bruno úspěšně absolvoval licenční zkoušky a získal tak coursingovou licenci. Se svým bráškou Bernym jsou všude velkou atrakcí.  

Herbscoursing, Bohmenkirchen (A) trénink v Boheimkirchen 07Herbscoursing, Bohmenkirchen (A) Herbscoursing-Bruno a Berny v akci

Coursing Kralupy - 15.4. 07

Bruno má za sebou první coursingový závod. Oba běhy (700m) běžel sám, protože byl jediným přihlášeným velkým pudlem. Získal tak své první coursingové vítězství s celkovým počtem 172 bodů!

Mistrovství SK - coursing Bratislava - 6.5. 07

Na Slovensku mají nechrty podivně rozdělené do tří kategorií - ridgeback, parrson a ostatní. Pudlové tedy běželi v kategorii mix, kde bylo celkem 5 psů. Bruno předvedl svou skvělou kondici a obsadil 3. příčku s celkovým počtem 357 b. První byl erdelteriér, druhý cairn teriér, 4. Brunovo brácha Berny a 5. stafordšírský bulteriér.

Zlatý střapec (bodovací coursing) - Janov u Litomyšle - 17.6. 07

Bruno opět zabodoval! Trať dlouhou 550 m zaběhl 2x naprosto s přehledem a o bod (172b.) zvítězil nad bráchou Bernym (171b.). Zúčastnilo se obrovské množství psů všech možných plemen, velcí pudlové byli ale jen ti naši dva. 

Bodovací coursing - Louny - 4.8. 07

Bruno měl po prvním kole bodový náskok nad bráchou Bernym, druhé kolo běžel sám a i když běžel perfektně jako zatím vždycky tak získal méně bodů a zůstal na druhé příčce. Celkem získal 168 b. Dráha byla dlouhá 600 m.

Mistrovství ČR (bodovací) - Kralupy - 16.9. 07

Bruno a brácha Berny byli opět jediní přihlášení velcí pudlové, takže běželi oba běhy spolu a to velice vyrovnaně, ve finále doslova, oba totiž získali celkem 179b. Bruno vyhrál první kolo, Berny zas to druhé, ale při rovnosti bodů je rozhodující druhé kolo, takže celkovým vítězem se stal Berny.

Kralupy - MČR07 Zloduch dopaden!

Memoriál Karla Grünwalda - Kralupy - 28.10. 07

Bodovací coursing - délka tratě - 700 m. Tentokrát si Bruno s Bernym pořadí zase prohodili, Bruno byl více při síle a zvítězil s celkovým počtem 180 b.

Letim jako vítr! Jeden z prava, druhej z leva a kořist nemá šanci..

Součtem bodů z vítězných coursingů a také díky nejvyššímu počtu absolvovaných závodů - se Bruno stává Coursingovým vítězem pro rok 2007!!!

Coursing Winner 2007

Coursing Kralupy (bodovací)- 29.3. 2008

Bruno a Berny byli opět rovnocenní soupeři a tentokrát se přidala ještě bílá pudlice Paola White Envisan. Dráha byla dlouhá 700 m a Bruno získal celkem 172 b., druhé místo.

   

  

 Mistrovství ČR - Kralupy - 12.10. 08

 V závodě byli celkem 3 velcí pudlové - 2 bílé feny a Bruno jako jediný pes. Dráha byla úžasně dlouhá - 960 m! Bruno s takovou vzdáleností samozřejmě neměl žádný problém a běžel výborně. I když oba běhy běželi všichni tři králováci spolu tak psi a feny se hodnotili zvlášť. Bruno tedy získává první místo a titul Mistr ČR 08!

Bruno s anténkama... pro lepší signál. Běžím si pro vítězství!

 Memoriál Karla Grünwalda-coursing (bodovací) Kralupy - 26.10. 08

Na Memoriálu byli 2 velcí pudlové - Bruno a bílá Paola White Envisan. Oba běhy běželi společně, i když pak byli hodnoceni zvlášť - jako pes a fena. Oba tedy získali 1.místo a získali i přesně stejný počet bodů - 176. Dráha byla dlouhá 700 m.

Ještě seštelovat antény a můžu vyrazit. Bruno objevil ve střapci kůži a odmítal jí vydat, když si jí přece ulovil.

  Bruno obhájil coursingového vítěze z loňska a stává se tak Coursingovým vítězem i pro rok 2008!!!

Jarní Kralupy - 29.3. 2009

Bruno byl jediným pudlem na coursingu, trať zvládl v pohodě, takže získal 1. místo a navíc speciální cenu rozhodčích za nej běh! S celkovým počtem bodů - 356 se stal také psem s nejvyšším počtem bodů v nedělním závodu nechrtů!

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek