Založit webové stránky nebo eShop
Shows
Date                 Place (State)                       Show                         Judge                                           Class                           Result
15.1. 2006       Olomouc (CZ)                      National                     T. Novotná (CZ)                         Puppy                         VN3
29.1. 06           Trenčín (SK)                         International             L. Sládeková (SK)                     Puppy                           VN1, Best puppy (from all breeds)
23.4. 06             České Budějovice (CZ)     International             Z. Vršecká (CZ)                        Young                           V2
30.4. 06             Praha (CZ)                           International             C. Aradi (HU)                             Young                           VD
2.6. 06               Senec (SK)                           National                     T. Urek (SLO)                           Young                           V2
3.6. 06               Nitra (SK)                               Club (CAC)                 L. Pichard (CH)                         Young                           V1, CAJC
4.6. 06               Nitra (SK)                               International              L. Ubrová (CZ)                           Young                           V2 
25.6. 06             Brno (CZ)                               International               J. Ovesná (CZ)                         Young                          V2
3.9. 06               Mladá Boleslav (CZ)           International               L. Jacobsen (DK)                     Young                           V2
24.9. 06             Brno (CZ)                             National                       A. Mudra (CZ)                             Young                           V1, CAJC
8.10. 06             České Budějovice (CZ)     International               P. Muntean (RO)                       Young                           V1, CAJC
21.10. 06           Budapest (HU)                     International               Ch. Stefanescu (RO)               Intermediate               V1, CAC, res.CACIB
22.10. 06           Budapest (HU)                     International               M. Urosevic (SCG)                   Open                             V1, CAC
5.11. 06               Nitra (SK)                             International               J. Le Magnan (F)                       Young                            V1
12.11. 06             Poznan (PL)                         World                           L. Mach (CH)                             Intermediate               VD
19.11. 06             Praha (CZ)                           International             D. Salichová (CZ)                     Open                             V1, CAC, res. CACIB

CAC Olomouc06Shows... CACIB Trenčín06 CACIB ČB06 CACIB Praha06 CACIB Mladá Boleslav06 CAC Brno06 - Bruno a Berny CACIB Budapest06 CACIB Budapest06 Worl Dog Show Poznan

 

Date            Place (State)                     Show                               Judge                                                     Class                 Result

27.1. 07     Trenčín (SK)                         International                     P. Krol (PL)                                         Open                   V1, CAC

11.2. 07      Brno (CZ)                             International                     D. Salichová (CZ)                                 Open                     V1, CAC 
3.3. 07         České Budějovice (CZ)     Club (KCHP)                   L. Ubrová (CZ)                                       Intermediate      V1

22.4. 07       České Budějovice (CZ)     International                   D. Kuželj (SLO)                                     Intermediate      V1, CAC

29.4. 07       Praha (CZ)                           International                    A. Mudra (CZ)                                       Intermediate        V1, CAC                    

8.5. 07        Hluboká n.Vltavou  (CZ)    Club (Pudl klub)              B. Ovesná (CZ)                                     Open                   V1, ČKCH 
20.5. 07       Litoměřice (CZ)                   International                   A. Ernst (D)                                           Intermediate      Not classified (because of high)
1.6. 07         Senec (SK)                           National                          M. Guniš (SK)                                       Intermediate        V2, res.CAC
2.6. 07         Nitra (SK)                             Club                                 S. Radnetter (A)                                     Open                      V1, CAC, Club Winner
3.6. 07         Nitra (SK)                             International                   E. Králová (SK)                                     Open                     V1
24.6. 07        Brno (CZ)                             International                     J. Lewiska (FIN)                                   Open                     V1, CAC
21.6. 07       Halle (D)                             Club (Anniversary)         L. Reinelt-Gebauer (D)                       Open                     V1, CAC, VDH-Ch.A, BOB
22.6. 07       Halle (D)                             Club (Winner Show)       J. Weinberg (D)                                     Open                     V3, Best Modern Clip
11.8. 07       Maria Schmolln (A)           Club                                   S. Kuratko (A)                                         Open                     V1, CACA
18.8. 07       Bratislava (SK)                   International                     N. Klírová (CZ)                                      Open                     V2, res.CAC

19.8. 07        Bratislava (SK)                   International                     M. Guniš (SK)                                       Open                     V2, res.CAC

25.8. 07       Innsbruck (A)                       National                             J. Matyáš (SK)                                       Open                     V1, CACA

26.8. 07       Innsbruck (A)                       International                      G. Bolter (A)                                         Open                      V2, res.CACA

7.10. 07        České Budějovice (CZ)     International                       J. Ovesná (CZ)                                     Champion             V1, CAC

18.11. 07     Praha (CZ)                         International                      T. Jakkel (HU)                                       Champion             V1 

1.12. 07       Wels (A)                               International                       S. Kuratko (A)                                        Open                     V1, CACA
2.12. 07         Wels (A)                             International                       P.Poduschka-Aigner (A)                     Open                     V1, CACA

 

 

 

CACIB České Budějovice-22.4.07 Klubová výstava pudlů Nitra 07

Soutěž o nej modernu - všechny barvy a velikosti dohromady Bruno-Nejlepší pes v moderním střihu a celkový vítěz, vedle Nejlepší fena v moderně. Maria Schmolln

CACIB Innsbruck CACIB ČB-přijel i  Brunovo tatínek Robin, kterému je Brunýsek čim dál víc podobný.

 

 

Date                Place (State)                    Show                                     Judge                             Class                     Result                      
1.3. 2008        České Budějovice (CZ)         Club (KCHP)                             L.Farkašovský (CZ)           Champion                 V1, ČŠŠ (CC Champion)
13.4.                   Wieselburg (A)                           International                                       Z.Petik (HU)                             Champion                     V1, CACA, CACIB
19.4.                      Chlumec (CZ)                             Club (KCHP)                                      H. Krejčová (CZ)                       Champion                     V1, ČŠŠ, Best standart dog
20.4.                       České Budějovice (CZ)           International                                        J.Ovesná (CZ)                         Open                             V1, CAC, CACIB
26.4.                       Opole (PL)                                 Club Show IX.Group FCI                   A.Kazmierski (PL)                     Champion                     V2
27.4.                       Opole (PL)                                 International                                         M. Petersen (DK)                     Open                               V1, CWC
8.5.                          Hluboká n.Vlt. (CZ)                 Special (Pudl klub) and Regional      J.+ B.Ovesná (CZ)                   Open           V1, ČKŠ, Best Dog, Best poodle of SpecialShow, BIG, BIS
10.5.                       Budapest (HU)                         International                                           M. Guniš (SK)                           Champion                     V1, CAC, CACIB, BOB 
11.5.                       Budapest (HU)                        International                                           Z. Petik (HU)                               Open                             V1
18.5.                      Bratislava (SK)                         International                                          O.Dolejšová (CZ)                     Champion                    V1, CAC
8.6.                         Nitra (SK)                                   International                                           L.Pichard (CH)                         Champion                     V1, CAC
14.6.                       Kolesa (CZ)                               Club (KCHP)                                           B. Nodali                                   Champion                     V1, CAC, ČŠŠ
29.6.                      Brno (CZ)                                    International                                           G.Sarkozy (H)                          Champion                      V1, CAC, res.CACIB
24.7.                       Split (CRO)                                 National                                                   R.Podesta (Chile)                 Open                               V1, CAC, BOB
25.7.                       Split (CRO)                               International                                           M.Aleksoski (MAK)                   Open                              V1, CAC, CACIB, BOB 

26.7.                       Split (CRO)                               National                                                   N.Blanuša (HR)                       Champion                     V1, CAC, BOB

27.7.                      Split (CRO)                               International                                           T.Pehar (HR)                             Champion                     V1, CAC

3.8.                         Legnica (PL)                           National                                                 J.Szczepanska-Korpetta (PL)   Champion                     V1, CWC, Best Dog, BOB

17.8.                       Bratislava (SK)                        International                                           L.Sladekova (SK)                       Champion                     V2, res.CAC
31.8.                       Mlada Boleslav (CZ)               International                                           V. Nataletti (It)                             Champion                       V1
27.9.                       Tulln (A)                                      Jubilee-Club                                           M. Urosevic (SCG)                   Open                             V1, CACA
5.10.                       Budapest (HU)                         Euro Dog Show                                      E.A.Ingram (IRL)                       Champion                      V2, res.CAC
8.11.                       Stuttgart (D)                               International                                           A.Rudolph (D)                           Open                               V1, CAC, res.CACIB
16.11.                    Praha (CZ)                                 International                                           L.Farkašovský (CZ)                 Champion                     V1, CAC, CACIB
7.12.                    Nowa Ruda (PL)                       National                                                   K. Schulz (PL)                             Champion                     V1, CWC, Best Dog, BOB

Bruno se představuje v novém střihu! Ve výstavním kruhu ho ohodnotili jako největšího suveréna toho dne! Brunovo druhá výstava v kontíku a hned CACIB!!!

Bruno získává svůj 2.CACIB hned týden po tom prvním! Bruno-Vítěz speciální výstavy Pudl klubu

BIS! Bruno se stal Nej pudlem speciální výstavy a pak i Nej psem celé Hlubocké výstavy!!! Bruno během jednoho měsíce získává svůj 3.CACIB a v Budapešti navíc i BOB!

Klubová výstava KCHP KolesaBrunýsek v Brně získává CAC a res.CACIB!

Brunýsek a jeho 3 kokardy za BOBa 3 dny po sobě ve Splitu! Za CACe ani CACIBa ve Splitu nic nedávali tak máme

Bruno na Euro08 v Budapesti V2, res.CAC ze třídy šampionů!

CACIB Stuttgart CACIB Stuttgart-Bruno - res.CACIB

 

 

Date               Place (State)                                 Show                                           Judge                                         Class                           Result
17.1. 2009       Prag (CZ)                         Champion of Champions                L.Jančík (CZ), Z.Jílková (CZ)           ---                    Best Standard poodle       
24.1.                 Trenčín (SK)                           International                                 L. Sládeková (SK)                     Champion               V1, CAC
14.3.                 Chlumec (CZ)                       Club (KCHP)                                 J. Drábek (CZ)                           Champion               V1, ČŠŠ
26.4.                České Budějovice (CZ)       International                                 S. Kuratko (A)                             Champion         V1, CAC, CACIB, BOB
8.5.                   Hluboká (CZ)                         Club (Pudl klub)                         J. Ovesná (CZ)                           Open                       V1, ČKŠ 

10.5.                  Bratislava (SK)                     International                                   A. Košťálová (CZ)                 Champion             V1, CAC, res.CACIB

16.5.                 Budapest (H)                       International                                   M. Chantal (F)                        Open                     V1, CAC, res.CACIB
17.5.                 Budapest (H)                       International                                   I. Siil (LV)                                Open                    V1, CAC, CACIB, BOB
25.7.                  Split (CRO)                           National                                         N. Jovanovic (UY)                 Champion                     V1, CAC
26.7.                 Split (CRO)                           International                                 T.Taulos (FI)                           Champion                      V1, CAC
 
 

 

Šampion šampionů-Bruno postoupil do 2.kolaKlubová výstava Hluboká Bruno-téměř 4 roky Bruno-almost 4 years Brunýsek letící Budapešť09-nástup do závěreček Budapešť09-IX. skupina v závěrečných soutěžích

 

 

Date                      Place (State)                            Show                                     Judge                                                Class                                         Result
16.01. 2010         Nürnberg (D)                            International                         I. Csik (HU)                                      champion                             V1, CAC, res.VDH
26.06.                   Herning (DK)                           World Dog Show                   W.Burton (AU)                                 champion                                V (excellent)
03.10.                    Celje (SLO)                             Euro Dog Show                     Ž. Gajič (SLO)                                 champion                                V3
 
21.09. 2014         České Budějovice (CZ)          International                          K. Veselič (HR)                               veteran                                    V1
26.10.                    Brno (CZ)                                 Euro Dog Show                    G. Zhuk (BY)                                    veteran
 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek